Czym jest Tpay?

Tpay to zaufany operator płatności dla Twojego e-commerce! Jest produktem Krajowego Integratora Płatności S.A., co gwarantuje Ci bezpieczeństwo transakcji.

Płatność QR Kodem

To jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod płatności na rynku - wystarczy zeskanować kod QR! Masz do wyboru aż 8 aplikacji mobilnych banków.

Płatności kartą

Tpay - we współpracy z firmą Elavon - umożliwia wygodne i bezpieczne płatności kartą z każdego miejsca na świecie!

 

Tpay zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone uznanymi certyfikatami.

Szyfrowane połączenia

W Tpay wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS zabezpieczonym certyfikatem Extended Validation, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania. Certyfikat został wystawiony przez renomowaną firmę Unizeto Technologies S.A.

Certyfikacja PCI DSS Level 1

Krajowy Integrator Płatności S.A. od 2012 roku dysponuje certyfikatem PCI DSS na najwyższym możliwym poziomie: Level 1 dla Service Providerów. Certyfikat ten jest potwierdzeniem spełniania rygorystycznych norm wymaganych przez instytucje płatnicze VISA i MasterCard do dostarczania płatności kartami.

Status Krajowej Instytucji Płatniczej

Spółka Krajowy Integrator Płatności S.A. posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej i podlega pod nadzór Komisji Nadzoru Finansowego. Status Krajowej Instytucji Płatniczej jest potwierdzeniem świadczenia najwyższej jakości usług oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa zapewnianych przez Krajowy Integrator Płatności S.A. Uzyskanie statusu wiąże się ze spełnieniem rygorystycznych wymogów i jest gwarancją satysfakcji z dokonywanych transakcji.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: