Sensation 091 LEMON DIAMOND

29,99 zł

Woda perfumowana Sensation 091 LEMON DIAMOND dla kobiet.

Zaperfumowanie : 
22%
Kolekcja : 
Classic
Grupy zapachów : cytrusowe, kwiatowe

Skład zapachu :
NUTA GŁOWY : cedrat, gruszka, bergamotka, neroli
NUTA SERCA : 
mimoza, grzybień północny, kwiat pomarańczy, frezja
PODSTAWA : 
piżmo, ambra, palo santo - święte drzewo

Perfumy o podobnych nutach zapachowych : Versace Yellow Diamond

OLYMPEA.jpg

Sensation 091 LEMON DIAMOND

29,99 zł
Wybierz pojemność :
Ilość :
Wysyłka

Szybko!! Tylko 8 Pozostało na magazynie!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotów

Sensation 091 LEMON DIAMOND / woda perfumowana dla kobiet - zaperfumowanie 22%

Sensation 091 LEMON DIAMOND został stworzony jako czysty, przezroczysty i zwiewny kwiatowy zapach. Wyrazisty jak światło słoneczne, LEMON DIAMOND ma wyjątkowo jasny odcień, który promieniuje z ognistą intensywnością, lśniąc tylko tak, jak potrafi diament.

 „Żółty kolor przypomina jasność, zmysłowość i wielką energię tego zapachu, który jest w stanie przedstawić i podkreślić urok i kobiecość kobiety”.

Sensation 091 LEMON DIAMOND, wybucha światłem z niezwykłą mieszanką cytrusowych nut na początku, delikatnym i przewiewnym kwiatowym sercem oraz zmysłowym i wyrafinowanym wytrawnym drzewem i piżmami

Zapach ujawnia się jak błysk światła, lśniący i lśniący. Krystaliczna jasność cytryny z Diamante, hojna świeżość gruszkowego sorbetu wtopionego w musujące nuty bergamotki i dynamiczne akcenty neroli. Rzadka elegancja kwiatu pomarańczy świeci światłem frezji i mimozy . Zmysłowość drzew bursztynowych, słoneczny i żywy charakter drewna Palo Santo, z wyrafinowaną obecnością piżma.

Harmonijny i wyrazisty zapach, który podkreśla naturalną energię i seksapil kobiety.

 

Sensation Perfume Inspired to wody perfumowane inspirowane zapachami znanych marek. Nasze produkty wyróżniają się wysoką zawartością olejków zapachowych, które sięgają aż 22% zaperfumowania w kolekcji klasycznej. Zawartość olejków świadczy o tym, że są to produkty na poziomie wód perfumowanych, nie toaletowych. Wybierając produkty Sensation macie pewność, że sięgacie po wody perfumowane najwyższej jakości z legalnego źródła, 100% oryginalne. Wody perfumowane Sensation mają wysoki czynnik trwałości co robi z nich lidera wśród odpowiedników perfum. W swojej ofercie posiadamy aż 3 pojemności : 15ml, 36ml oraz 100ml.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany w folię.

This product has no reviews!

Zobacz także

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: