Sensation 080 MY EUFORIA

29,99 zł

Woda perfumowana Sensation 080 MY EUFORIA dla kobiet.

Zaperfumowanie : 
22%
Kolekcja : 
Classic
Grupy zapachów : orientalne, kwiatowe

Skład zapachu :
NUTA GŁOWY : owoc granatu
NUTA SERCA : 
lotos, orchidea
PODSTAWA : 
piżmo, bursztyn, mahoń, fiołek

Perfumy o podobnych nutach zapachowych : Calvin Klein - Euphoria

OLYMPEA.jpg

Sensation 080 MY EUFORIA

29,99 zł
Wybierz pojemność :
Ilość :
Wysyłka

Szybko!! Tylko 8 Pozostało na magazynie!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotów

Sensation 080 MY EUFORIA / woda perfumowana dla kobiet - zaperfumowanie 22%

Jedna z wiodących marek lifestyle'owych na świecie, Sensation 080 MY EUFORIA jest synonimem autentycznego nowoczesnego minimalistycznego stylu. Nagradzane zapachy tej marki nie są wyjątkiem.

Zasmakuj euforii zmysłów za pomocą intensywnie luksusowej wody perfumowanej Sensation 080 MY EUFORIA. Uwolnij fantazję. Wejdź w nieznany świat bez ograniczeń przepełniony pachnącymi egzotycznymi owocami i kwiatami i podaruj sobie maksymalne poczucie rozkoszy.

Prowokująca i zmysłowa euforia inspirowana jest mitycznymi, seksownymi i egzotycznymi nutami orchidei, tworząc prawdziwie tajemniczy i kobiecy zapach.

Sensation 080 MY EUFORIA to woda perfumowana, która w nucie głowy skrywa jeden składnik – granat. Szczyt otwiera się od wybuchu granatu i soczystego persimmon, po którym następuje tajemnicza i odurzająca mieszanka bogatej orchidei i zroszonego kwiatu lotosu. Osuszenie pozostawia trwałą sygnaturę płynnego bursztynu i drewna mahoniowego w połączeniu ze zmysłowymi piżmami i uzależniającym kremowym akordem.

 

Sensation Perfume Inspired to wody perfumowane inspirowane zapachami znanych marek. Nasze produkty wyróżniają się wysoką zawartością olejków zapachowych, które sięgają aż 22% zaperfumowania w kolekcji klasycznej. Zawartość olejków świadczy o tym, że są to produkty na poziomie wód perfumowanych, nie toaletowych. Wybierając produkty Sensation macie pewność, że sięgacie po wody perfumowane najwyższej jakości z legalnego źródła, 100% oryginalne. Wody perfumowane Sensation mają wysoki czynnik trwałości co robi z nich lidera wśród odpowiedników perfum. W swojej ofercie posiadamy aż 3 pojemności : 15ml, 36ml oraz 100ml.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany w folię.

This product has no reviews!

Zobacz także

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: