Sensation 431 NICE GIRL

29,99 zł

Woda perfumowana Sensation 431 NICE GIRL dla kobiet.

Zaperfumowanie : 
22%
Kolekcja : 
Classic
Grupy zapachów : orientalne, kwiatowe

Skład zapachu :
NUTA GŁOWY : migdały
NUTA SERCA : 
tuberoza, jaśmin
PODSTAWA : 
fasola tonka, kakao

Perfumy o podobnych nutach zapachowych : Carolina Herrera - Good Girl

OLYMPEA.jpg

Sensation 431 NICE GIRL

29,99 zł
Wybierz pojemność :
Ilość :
Wysyłka

Szybko!! Tylko 6 Pozostało na magazynie!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotów

Sensation 431 NICE GIRL / woda perfumowana dla kobiet - zaperfumowanie 22%

Damski zapach Sensation 431 NICE GIRL odzwierciedla wszechstronny charakter nowoczesnej i pewnej siebie kobiety.

Sensation 431 NICE GIRL to nastrojowy i zmysłowy zapach. Tworzą ją piękne sprzeczności i niezakłócona dwoistość  w innowacyjnym życiu kobiety. Aromaty NICE GIRL to odbicie yin i yang współczesnej kobiety, przeciwne ale uzupełniające się cechy. Arabski jaśmin i tuberoza reprezentują dobrą i przyzwoitą stronę, a niuanse fasoli tonka i kawy wyrażają bezczelną, nieprzyzwoitą stronę kobiet.

Zapach ma piękną i świeżą swobodę oraz uwodzicielską siłę, która pięknie otacza cudowną złożoność kobiety  zaskakującymi i wyjątkowymi składnikami.

Słodkie i atrakcyjne kwiaty Jaśmin są esencją świeżości zapachu, dzięki czemu aromat jest kobiecy i łatwy. Uwodzicielską moc tworzą bogato pachnącego i odurzającego ziarna kakao i tonka. Ten zapach jest stworzony dla kobiety, która żyje swoim życiem tak, jak chce, która kocha swoją dobrą stronę i chwali zło.

 

Sensation Perfume Inspired to wody perfumowane inspirowane zapachami znanych marek. Nasze produkty wyróżniają się wysoką zawartością olejków zapachowych, które sięgają aż 22% zaperfumowania w kolekcji klasycznej. Zawartość olejków świadczy o tym, że są to produkty na poziomie wód perfumowanych, nie toaletowych. Wybierając produkty Sensation macie pewność, że sięgacie po wody perfumowane najwyższej jakości z legalnego źródła, 100% oryginalne. Wody perfumowane Sensation mają wysoki czynnik trwałości co robi z nich lidera wśród odpowiedników perfum. W swojej ofercie posiadamy aż 3 pojemności : 15ml, 36ml oraz 100ml.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany w folię.

This product has no reviews!

Zobacz także

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: