Sensation 117 CADENCE

29,99 zł

Woda perfumowana Sensation 117 CADENCE dla kobiet.

Zaperfumowanie : 
22%
Kolekcja : 
Classic
Grupy zapachów : orientalne, drzewne

Skład zapachu :
NUTA GŁOWY : irys, śliwka, szafran
NUTA SERCA : 
róża bułgarska, korzeń irysa, jaśmin arabski
PODSTAWA : 
bursztyn, wetiweria, papirus

Perfumy o podobnych nutach zapachowych : Marc Jacobs Decadence

OLYMPEA.jpg

Sensation 117 CADENCE

29,99 zł
Wybierz pojemność :
Ilość :
Wysyłka

Szybko!! Tylko 5 Pozostało na magazynie!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotów

Sensation 117 CADENCE / woda perfumowana dla kobiet - zaperfumowanie 22%

Sensation 117 CADENCE to seksowny i wykwintny zapach dla kobiet. Bogate i wyrafinowane perfumy zasilane luksusowymi nutami drzewnymi.

Sensation  przenosi swoją lekceważącą estetykę na nowy poziom przepychu i luksusu dzięki 117 CADENCE, zmysłowemu zapachowi tak odurzającemu, jak kobieta, która go nosi.

Dekadencja to pobłażliwy zmysłowy drzewny zapach. Zapach urzeka dusznym wierzchołkiem soczystej włoskiej śliwki, złotego szafranu i aksamitnej tęczówki. Sercem jest bukiet bogatej bułgarskiej róży, która miesza się z bujnym irysem i kremowymi niuansami jaśminu sambac. Dzięki bogatemu wykończeniu ciepłego papirusowego drewna i seksownego płynnego bursztynu Sensation 117 CADENCE pozostawia kuszący szlak i niezapomniane wrażenie.

 

Sensation Perfume Inspired to wody perfumowane inspirowane zapachami znanych marek. Nasze produkty wyróżniają się wysoką zawartością olejków zapachowych, które sięgają aż 22% zaperfumowania w kolekcji klasycznej. Zawartość olejków świadczy o tym, że są to produkty na poziomie wód perfumowanych, nie toaletowych. Wybierając produkty Sensation macie pewność, że sięgacie po wody perfumowane najwyższej jakości z legalnego źródła, 100% oryginalne. Wody perfumowane Sensation mają wysoki czynnik trwałości co robi z nich lidera wśród odpowiedników perfum. W swojej ofercie posiadamy aż 3 pojemności : 15ml, 36ml oraz 100ml.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany w folię.

This product has no reviews!

Zobacz także

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: